Рафтинг тури в Україні

Думаєте неможливо повноцінно відпочити від щоденних проблем всього за одні вихідні? Помиляєтеся! Багатогранний спектр емоцій вам принесе грамотно спланований рафтинг тур по річках. Це єдина розвага, якій не зашкодить погана погода, дощі та повінь. Навпаки, негода створює більш екстремальні умови – більше бурхливих вод, які ви героїчно будете долати, більше емоцій і впевненості в своїх силах.

Сплави по річці стануть відмінним способом тімбілдінга і підняття корпоративної єдності. Для учасників одного туру важливо діяти спільно, нести відповідальність за одного, вміти швидко реагувати в мінливій ​​ситуації. Це оригінальний дієвий командоутворюючий корпоративний відпочинок.

У рафтинг-тури можна вирушати своєю компанією або знайомитися з такими ж прихильниками екстриму і активного відпочинку. Маса емоцій, цікаві знайомства зміна обстановки, незабутні пригоди – виходьте із зони комфорту і беріть від життя максимум!

Комплекс послуг по рафтингу в Україні

У порівнянні з самостійно спланованими поїздками, рафтинг тури в Україні мають масу переваг:

  • з вами завжди досвідчені інструктори;
  • підбираються цікаві маршрути під цільову аудиторію (для новачків менш складні траси, для професіоналів максимально складні напрямки);
  • надається все необхідне спорядження (катамарани, весла, захисна амуніція, намети, спальні мішки та ін.);
  • організовується проживання в наметовому таборі на берегах з мальовничими пейзажами;
  • трансфер під час сплавів (на собі спорядження носити не треба, все для вашого комфорту);
  • збалансоване харчування.

Вирушаючи на рафтинг в Україні, вам не потрібно тягнути величезні сумки з продуктами, похідний рюкзак зі спорядженням. Все необхідне буде чекати вас на місці. Про це подбають фахівці ЕКСТРІМLIFE.

Єднання з природою

Кожен рафтинг тур по річках Карпат – це спроба приборкати стихію, випробувати свої сили, доторкнутися до всієї потужності бурхливих вод. А після зануритися в атмосферу спокою та релаксу в зручному наметовому містечку. Переплетення кардинально протилежних емоцій припаде до душі і прихильникам екстриму, і просто бажаючим скинути хоч на час тягар цивілізації.

Спокійний сплав по річці проводиться на рівнинному Південному Бузі. Катаючись на порогах, туристи можуть милуватися красою природи, долати водні перешкоди, купатися, ловити рибу, засмагати. На рельєфних ділянках можна стрибати зі скель у воду.

Гіди-інструктори ЕКСТРІМLIFE організовують рафтинг тури в Україні по найвідомішій річці Чорний Черемош. Неважливо, живете ви в Вінниці або Вінницькій області, в Києві чи Харкові, тут чекають вас незабутні дні. Достатньо дістатися до Івано-Франківська.

ЕКСТРІМLIFE організовує рафтинг в Україні і в Грузії. Маршрути сплавів по гірських річках країни небувалої гостинності здивують не тільки різною технічною складністю, а й багатогранністю архітектурних та історичних пам’яток.